Son Haberler

Etiler 2. El Eşya

Etiler 2. El eşya pazarı olarak kullanmış olduğunuz ve eskidiğini düşündüğünüz her marka model beyaz eşyalar mobilyalar elektronik eşyalarınızın değerinde alınmasını gerçekleştirmekteyiz.

Firma olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 daha yüksek fiyat avantajlarımızdan faydalanmak için 2. el eşyalarınızı bizimle değerlendirebilirsiniz.

Gezici personelimiz bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde sizlere ulaşım yapılır ve gerekli ödeme yapıldıktan sonra eşyalarınız değerinde alınmaktadır.

Tüm kalite kontrol işlemi yapıldıktan sonra sözleşme yapılarak eşyalarınızı teslim alıyoruz.

Etiler İkinci El Eşya Alım Satım Yapan Firma

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle 7/24 İletişime geçebilirsiniz.

Etiler ikinci el eşya alanlar arasında en iyi fiyatı sizlere sunan firmamız eşyalarınızı adresinizden teslim alarak sizlerin sadece bizi araması gerektiğini hatırlatırız. Eşyaların fiyatlandırması whatsapp üzerinden yapılabilir. Hemen fiyat al formundan yada whatsapp butonundan bize yazabilirsiniz.

Etiler İkinci El Eşya Alanlar En İyi %20 Fazla Fiyat Sunuyoruz!

Eşyalarınızı satmadan bizi arayın. Değerinde alımını yapalım. Kullanım durumuna bağlı en iyi fiyatı sizlere sunuyoruz. Masa sandalye takımı koltuk takımı yatak odası tv elektronik eşyalar en ekonomik fiyatlara alınmaktadır. Sizleri zorlanmadan en iyi şekilde adresinizden teslim alalım.

 

Hakkında spotcu

İkinci el eşya alım satım konusunda en iyi fiyat değerinde eşya alımı spotçu olarak hizmet sunuyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*


Şimdi Ara